0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
EURO U19 Group B
Spain U19
۲
۲
France U19
Finished
۲۱:۳۰
Turkey U19
۳
۳
Denmark U19
inprogress
۲۱:۳۰
Egypt
Premier League
Pyramids FC
۰
۱
Al Ahly Cairo
inprogress
۲۱:۳۰
Future FC
۳
۰
Smouha
inprogress
۲۱:۳۰
El Ismaily Sporting Club
۱
۱
El Gounah
Finished
۱۸:۰۰
World
Friendly Club Matches
FC Kosice
۱
۱
AS Roma
Finished
۲۱:۰۰
Al Hilal Riyadh
۲
۰
Al Arabi
Finished
۱۹:۳۰
Carshalton Athletic FC
۲
۰
Merstham FC
inprogress
۲۲:۱۵
Chelmsford City
۰
۰
Barnet
inprogress
۲۲:۱۵
FC Thun
۱
۳
FC Besa Biel/Bienne
inprogress
۲۲:۰۰
Rudar Prijedor
۰
۴
Baniyas FC
Finished
۱۹:۳۰
Real Espana
۱
۲
Club Xelaju
Finished
۰۱:۳۰
Internazionale Milano
۲
۱
US Pergolettese
Finished
۲۰:۰۰
Maccabi Yavne
۰
۳
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۲
۴
Aris Limmasol
Finished
۱۹:۳۰
Samsunspor
۰
۱
Almere City
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie A
EC Juventude
۰
۰
Sao Paulo FC
Finished
۰۱:۰۰
Bragantino Red Bull
۱
۰
Atletico Paranaense
Finished
۰۱:۰۰
Fortaleza CE
۳
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۰۰
Cuiaba MT
۰
۱
Fluminense RJ
Finished
۰۲:۳۰
Denmark
Superliga
Lyngby BK
۰
۲
FC Copenhagen
Finished
۲۰:۳۰
China
Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۵
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۰۵
Finland
Veikkausliiga
FC Inter Turku
۲
۲
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie C
Botafogo PB
۱
۰
ABC Futebol Clube
Finished
۰۱:۳۰
Sao Jose EC
۰
۱
AA Aparecidense
Finished
۰۲:۳۰
Nautico Capibaribe
۲
۲
Athletic Club MG
Finished
۰۱:۳۰
Russia
Premier League
Nizhny Novgorod
۲
۴
FK Rubin Kazan
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria
Vtora Liga
CSKA-Sofia II
۰
۱
FC Lovech
Finished
۱۹:۰۰
PFC Minyor Pernik
۱
۲
Botev Plovdiv II
Finished
۱۹:۰۰
Ludogorets Razgrad B
۲
۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Finished
۲۰:۳۰
Indonesia
Piala Presiden
Persib Bandung
۰
۱
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۶:۰۰
Persis Solo
۲
۲
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CA Fenix
۱
۲
Argentino Quilmes
Finished
۲۱:۳۰
Sacachispas
۰
۰
Villa San Carlos
Finished
۲۱:۳۰
Excursionistas
۲
۱
Flandria
inprogress
۲۱:۳۰
Villa Dalmine
۱
۰
CD UAI Urquiza
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Defensa y Justicia
۲
۲
Boca Juniors
Finished
۰۲:۳۰
Velez Sarsfield
۳
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۰:۰۰
CD Junior de Barranquilla
۲
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Nacional de Medellin
۲
۱
America de Cali
Finished
۰۲:۱۵
United States
MLS Next Pro League
Inter Miami II
۲
۰
Huntsville City FC
Finished
۰۱:۳۰
Chicago Fire FC II
۳
۲
New England Revolution II
Finished
۰۰:۳۰
New York Red Bulls II
۲
۱
Orlando City II
Finished
۰۲:۳۰
San Jose Earthquakes II
۲
۱
Real Monarchs SLC
Finished
۰۳:۳۰
Sporting Kansas City II
۳
۱
St Louis City II
Finished
۰۲:۳۰
Houston Dynamo II
۴
۰
North Texas SC
Finished
۰۳:۳۰
Crown Legacy FC
۲
۱
Atlanta United II
Finished
۰۰:۳۰
Columbus Crew II
۶
۱
FC Cincinnati II
Finished
۰۱:۳۰
Ventura County
۰
۱
Portland Timbers II
Finished
۰۵:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۱
Club Libertad Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۳۰
General Caballero Reserve
۰
۳
Sportivo Luqueno Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Latvia
Virsliga
FS Metta/Lu
۰
۰
Tukums 2000
Finished
۱۸:۳۰
Singapore
Premier League
Young Lions
۰
۶
Lion City Sailors FC
Finished
۱۵:۱۵
Mexico
LIGA MX
Pumas UNAM
۲
۰
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
Leon
۱
۱
Necaxa
Finished
۰۴:۳۵
Bulgaria
Parva liga
Hebar 1918 Pazardzhik
۰
۲
PFC Spartak Varna
Finished
۱۹:۳۰
Septemvri Sofia
۰
۱
Beroe Stara Zagora
inprogress
۲۱:۴۵
India
Calcutta Premier Division
Calcutta Customs
۰
۱
Eastern Railway FC
Finished
۱۳:۰۰
NBP Rainbow AC
۱
۱
Kalighat MS
Finished
۱۳:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Bolivar
۰
۰
Always Ready
Finished
۰۱:۰۰
Oriente Petrolero
۲
۱
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۳:۰۰
Canada
Premier League
Cavalry FC
۱
۱
Forge FC
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie B
Botafogo SP
۲
۲
Brusque
Finished
۰۱:۰۰
Norway
3. Division avd. 6
Fredrikstad 2
۲
۱
Ham Kam B
Finished
۱۶:۳۰
Poland
1. Division
Stal Rzeszow
۱
۰
Arka Gdynia
Finished
۲۰:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Stal Mielec
۱
۱
Widzew Lodz
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Superettan
Varbergs BoIS FC
۱
۱
Landskrona Bois
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera Nacional
CA Atlanta
-
-
Club Atletico Mitre
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
Talleres Remedios Escalada
۲
۱
Chacarita Juniors
Finished
۰۰:۰۰
Iceland
Besta deild karla
FH Hafnarfjordur
۰
۰
IA Akranes
inprogress
۲۲:۴۵
Fram Reykjavik
۰
۰
Valur Reykjavik
Cancelled
۲۲:۴۵
Costa Rica
Primera Division
LD Alajuelense
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۳:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۰
۰
Siauliai FA
Cancelled
۱۹:۳۰
Chile
Primera Division
Colo Colo
۲
۱
Union Espanola
Finished
۰۱:۰۰
Asia
AFF U19 Championship
Singapore U19
۰
۵
Malaysia U19
Finished
۱۶:۰۰
Brunei U19
۰
۶
Thailand U19
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Bulleen Lions (W)
۱
۰
Brunswick Juventus FC (W)
Finished
۱۳:۴۵
Norway
3. Division avd. 5
Skedsmo
۲
۴
Molde FK 2
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۳
۲
Rana FK
Finished
۱۴:۳۰
Surnadal
۰
۴
Rosenborg BK II
Finished
۱۹:۳۰
Bhutan
Premier League
Royal Thimphu College
۴
۲
Samtse FC
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
FNL
FC Vysocina Jihlava
۰
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Cearense C
Alianca CE
۱
۱
Esporte Club Limoeiro
inprogress
۲۱:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Deportivo Tachira FC
۱
۰
Zamora FC
Finished
۰۲:۳۰
Malaysia
MFL Cup U23
Polis Di-Raja Malaysia U23 (PDRM)
۰
۱
Negeri Sembilan U23
Finished
۱۳:۰۰
Kyrgyzstan
Cup
Abdish-Ata
۰
۰
Neftchi Kochkor
Finished
۱۵:۰۰
Uruguay
Reserve League
CA Penarol Reserves
۴
۳
Liverpool Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Montevideo Wanderers Reserves
۱
۳
Miramar Misiones Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Danubio Reserves
۰
۱
Albion Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Progreso Reserves
۲
۰
Boston River Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Fenix Montevideo Reserves
۲
۰
Juventud De Las Piedras Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Racing Club de Montevideo Reserves
۰
۲
Defensor Sporting Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Nacional de Montevideo Reserves
۳
۰
Deportivo Maldonado Reserves
Finished
۲۱:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20, Group C
Mexico U20
۴
۰
Haiti U20
Finished
۰۴:۳۶
Panama U20
۳
۰
Guatemala U20
Finished
۰۱:۳۶
Romania
Liga I
FC Buzau
۱
۲
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۹:۳۰
Otelul Galati
۰
۰
FC Farul Constanta
inprogress
۲۲:۳۰
Sweden
Allsvenskan
GAIS
۲
۰
AIK
Finished
۲۰:۳۰
Colombia
Primera B
FC Leones
۱
۰
Real Santander
inprogress
۲۲:۳۰
Tigres FC
۱
۱
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۰۰
Chile
Primera B
Deportes Recoleta
۰
۰
Union San Felipe
inprogress
۲۲:۳۰
San Luis de Quillota
۱
۳
Santiago Morning
Finished
۰۱:۰۰
Argentina
Torneo Promocional Amateur
Everton de La Plata
۰
۲
Social Atletico Television
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Camioneros
۰
۱
Estrella de Berisso
inprogress
۲۱:۳۰
India
Mizoram Premier League
Chawnpui
۰
۳
Mizoram
Finished
۱۳:۳۰
FC Bethlehem
۱
۱
SYS Lunglei
Finished
۱۰:۳۰
Nicaragua
Nicaragua Cup
Diriangen FC
۲
۲
Matagalpa FC
Finished
۰۳:۳۰
Myanmar
U20 League
ISPE U20
۳
۲
Ayeyawady United U20
Finished
۱۲:۳۰
Panama
LPF
UMECIT
۰
۲
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
Alianza FC Panama
۰
۳
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
Paraguay
Primera Division
Sol de America
۰
۲
2 de Mayo
Finished
۰۲:۰۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Cienciano Cusco
۰
۱
Asociacion Deportiva Tarma
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano A2
Vera Cruz PE
۰
۱
Decisao
inprogress
۲۱:۳۰
Paraguay
Tercera Division
3 de Febrero FBC
۰
۲
12 de Octubre
inprogress
۲۲:۰۰
Ecuador
Copa Ecuador
Manta FC
۱
۳
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Leones Del Norte
۰
۱
Mushuc Runa
Finished
۰۱:۰۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Flow 4G Cayon Rockets
۵
۲
SLH St Pauls Utd
Finished
۰۳:۰۰
Conaree United
۱
۴
St. Peters Strikers FC
Finished
۰۰:۳۰
Uruguay
Primera Division Women
Boston River (W)
۰
۲
Liverpool Montevideo (W)
Finished
۰۱:۳۰
Racing Club de Montevideo (W)
۰
۹
Club Nacional Montevideo (W)
Finished
۰۲:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Sydney Olympic U20
۱
۴
Manly United FC U20
Finished
۱۳:۰۰
Paraguay
Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۶
۱
Sportivo Ameliano (W)
Finished
۲۱:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Universidad O&M FC
۰
۱
Moca FC
Finished
۰۱:۳۰
Uruguay
Primera Division
Boston River
۱
۲
Danubio
Finished
۰۱:۰۰
Iceland
2. Deild Women
Augnablik Kopavogur (W)
۰
۰
Smari (W)
inprogress
۲۲:۴۵
Brazil
Campeonato Brasileiro A3 Women
Paysandu SC (W)
۱
۲
Vasco da Gama (W)
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Kingston City U23
۱
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
Chile
Segunda Division
Deportes Linares
۳
۰
Real Juventud San Joaquin
Finished
۰۱:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1
Kingston City
۰
۴
Bulleen Lions
Finished
۱۴:۰۰
Myanmar
National League Women
Shan United (W)
۱
۴
Yangon United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bolivia
Campeonato Integracion Women
Independiente Petrolero (W)
۵
۴
Club Pedro Antonio Flores (W)
Finished
۱۷:۳۰
Royal Pari FC (W)
۰
۵
Deportivo Ita (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
FNL
Rotor Volgograd
۱
۱
Torpedo Moskva
Finished
۱۸:۳۰
Northern Ireland
Antrim Shield County Women
Lisburn Rangers (W)
۱
۳
Glentoran Belfast United (W)
inprogress
۲۲:۰۰
United States
NWSL x Liga MXF Summer Cup Women
Washington Spirit (W)
۲
۱
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۰:۰۰
United States
USL League Two
Flint City Bucks
۲
۱
Fort Wayne FC
Finished
۰۰:۳۰
Asheville City SC
۲
۱
Brave SC
Finished
۰۲:۱۵
Vietnam
U21 Championship
Dong Thap U21
۵
۰
Long An U21
Finished
۱۱:۰۰
Sweden
U21 Allsvenskan, Sodra
Helsingborgs U21
۳
۳
Kalmar U21
Finished
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید